Meninová sobota v krízovom stredisku

Halloween párty
30. októbra 2017
Vianočný ateliér
30. novembra 2017
Zobraziť všetko

Sobotňajšie upršané a chladné dopoludnie sa dá stráviť rôzne. Mnohí z nás si radi pospia a počas víkendu leňošia, čo však nie je prípad detí v krízovom stredisku v Snine. Ani v dnešnú upršanú sobotu sa deti v Krízovom stredisku v Snine nenudili.

Hneď z rána, len čo sa všetci naraňajkovali sme si spoločne zaspievali ľudové piesne za doprovodu harmoniky. V spevavom duchu sa nieslo aj sobotňajšie upratovanie, ktoré si deti spríjemňovali hudbou a spevom. Po upratovaní sme sa pripravili na pondelkové vyučovanie, aby sme v nedeľu toho mali o čosi menej a mohli sme oddychovať. Dievčatá Vaneska, Monika a Viktória sa podujali, že dnes uvaria obed. S láskou a odhodlaním sa do toho pustili a pripravili rezne so zemiakovou kašou. Po tomto veľmi vydarenom a chutnom jedle sa iba tak „zaprášilo“.

Nakoľko dnes nie je iba obyčajná sobota, ale sobota kedy meniny slávia Martinovia. A my jedného máme… Dievčatá Nikolka a Vanesa sa spoločne pustili do prípravy meninovej bábovky. Martin je v našom krízovom stredisku iba pár dní a priznal sa, že oslavu ešte nikdy nemal. Všetci sme si dali záležať na tom, aby Martinove meniny boli neopísateľné…Veríme, že sa mu splní každý kúsok jeho sna.