Milé prekvapenie v prvý prázdninový deň

Aj MY sme ostali doma
19. mája 2020
V Osadnom si vyrábame vlastné mydlo
24. augusta 2020
Zobraziť všetko

Každý z nás sa určite rád vracia na miesta, ktoré sa nám natrvalo zapísali do srdca, kde sme pociťovali bezpečie, lásku, zanechali pekné priateľstvá…..zvlášť keď sa vraciame do rodného mesta“.

CSS Zátišie Snina, bývalé krízové stredisko, nečakane navštívili  deti, ktoré  tu strávili nemalú časť svojho života. Tri deti, tri osudy … vždy veselá, spontánna Kristínka, milá  Nikola, sympatický mladý muž na prahu dospelosti  Tomáš.

Pravdupovediac nám svojím spôsobom dali pomyselné vysvedčenie. Vysvedčenie za chvíle, ktoré strávili v krízových časoch spolu s nami a ďalšími deťmi v krízovom stredisku. Prišli neočakávane, neohlásene. Prišli na návštevu.

Tešilo nás, že vo svojich spomienkach pobyt v krízovom stredisku vnímali ako jedno z najkrajších  období  svojho života,  aj keď boli odlúčení od svojich najbližších.

V súčasnosti  už svoj život žijú inde, ale radi spomínajú na spoločné chvíle s tetami „v krizáku“.

Tešíme sa z ich úspechov. Majú  svoje ciele, plnia si sny a posúvajú sa v živote ďalej. My  veríme, že pomoc, ktorú sme im v ťažkých časoch poskytli, im umožní vstúpiť do života dôstojnou a správnou cestou.