My zo Zátišia – vernisáž výstavy

My zo Zátišia
4. mája 2016
Všetko najlepšie k 10-tim narodeninám Martin
21. mája 2016
Zobraziť všetko

Vernisážou v sninskom kaštieli sme v pondelok 16.05.2016 slávnostne otvorili výstavu pod názvom My zo Zátišia nainštalovanú pri príležitosti 55. výročia vzniku Centra sociálnych služieb Zátišie v Osadnom.
55 rokov starostlivosti, podpory a života ľudí s ťažkým zdravotným postihnutím…tieto úvodné slová patrili riaditeľovi CSS Zátišie PaedDr. PhDr. Jánovi Šrenkelovi.
Výstavou prezentujeme výtvarné práce a výrobky prijímateľov sociálnych služieb, ktoré vznikli v ergoterapeutických dielňach a tiež fotografie, ktoré vám priblížia históriu i súčasnosť nášho zariadenia.
Naši prijímatelia pod vedením svojich ergoterapeutov, opatrovateliek a inštruktoriek sociálnej rehabilitácie trpezlivo pracovali a táto výstava je ukážkou ich pracovných schopností a zručností. Je dôkazom toho, že aj keď sú naši prijímatelia „trošku iní“ dokážu vytvoriť nádherné prezenty či už sú to vypletané košíky, maľby na plátno, drevené výrobky, tkané koberce či nádherné výšivky.
Výstava „My zo Zátišia“ je otvorením pomyselných dverí do nášho zariadenia i ocenením snahy našich prijímateľov a zároveň pozvánkou na benefičný koncert v Dome kultúry v Snine 16.6.2016 s hlavným hosťom programu speváčkou Jadrankou.
Srdečne Vás všetkých pozývame a tešíme sa na Vás.

[widgetkit id=190]