Naše Vianoce v Zátiší

Šanca na život bez obmedzení
18. decembra 2017
Rusnácky silvester
13. januára 2018
Zobraziť všetko

Štedré, radostné, čarovné, rodinné… takéto bývajú najkrajšie sviatky v roku…VIANOCE.

Prijímatelia a deti, ktorí nemali toľko šťastia, byť v čase Vianoc doma, strávili sviatky v zariadení, kde sa už od rána niesla pokojná a príjemná vianočná atmosféra. Sledovali vianočné rozprávky, počúvali hudbu, alebo si pospevovali vianočné koledy a piesne.

V úprimnom úsmeve, vľúdnom slove či ľudskom dotyku je veľké tajomstvo i bohatstvo a v každom z nás to vyvoláva pocit šťastia.
Všetci nedočkavo čakali, aby už mohli ochutnať z tých dobrôt, ktoré boli pripravené na slávnostne prestretom stole. Svojou návštevou v Osadnom nás poctil správca farnosti gréckokatolíckej cirkvi Michal Galmus a riaditeľ CSS Zátišie Ján Šrenkel.

Štedrá večera s tradíciami a zvykmi Vianoc, spoločná modlitba, prosba za zdravie, rodinu…, zapálené sviečky, rozsvietený stromček s darčekmi…takéto Vianoce boli nielen v Osadnom, alebo aj v Krízovom stredisku v Snine.

Šťastné a veselé, čo viac si želať…i vďaka našim priateľom, Nadácií Orange a jej grantovému programu „Darujte Vianoce, dobrovoľníčke Diane boli naše Vianoce zázračné…plné túžob a prianí, pohody i pokoja.