Ples „PRIATELOV“ v Rehabilitačnom stredisku

Prvá tohtoročná sánkovačka
27. januára 2014
Z lásky…
13. februára 2014
Zobraziť všetko

Krásne nasvietená sála, veľké hudobné legendy, moderátori zvučných mien, stoly prehýbajúce sa delikatesami z celého sveta, čašníci obsluhujúci v bielych rukavičkách ….. nič z toho nebolo na našom PLESE PRIATEĽOV v Rehabilitačnom stredisku v Snine, no jedinečnej atmosfére nášho plesu, kde sa láska a porozumenie spojili v jedno sa nevyrovná žiaden ligot a noblesa prestížnych plesov. Táto výnimočná udalosť nám okrem príjemnej zábavy umožnila stretnúť sa s ľuďmi, nájsť si nových priateľov a prežiť neopakovateľné chvíle.
Začiatok plesu otvorila PhDr. Lucia Petrovková vedúca Krízového a Rehabilitačného strediska v Snine, ktorá nás v jeho úvode všetkých srdečne privítala a zaželala nám krásny deň, plný zábavy a skvelých zážitkov. Príjemným osviežením programu bola prehliadka spoločenských šiat, ktorá vzápätí odštartovala tanečný maratón plný súťažných disciplín, ako balónový, stoličkový a klobúkový tanec. Nezabudli sme ani na tombolu a krásne ceny, ktoré vyčarili radosť a úsmev na tvárach našich prijímateľov a ako zlatý klinec programu sme si na záver zvolili kráľa a kráľovnú plesu.
Na náš ples sme si pozvali aj prijímateľov z DSS Osadné, ktorí aj napriek svojmu hendikepu vniesli do celého dňa dobrú náladu, pohodu a spontánnu radosť zo života, za čo im veľmi pekne ďakujeme.

[widgetkit id=84]