Prvá tohtoročná sánkovačka

PREMENY…projekt detí krízového strediska
6. januára 2014
Ples „PRIATELOV“ v Rehabilitačnom stredisku
30. januára 2014
Zobraziť všetko

Sniežik sa nám chumelí, zima je zimička, polia lúky vybieli zapadne cestička … s veselou pesničkou na perách sme sa vybrali spolu s našimi deťmi z Krízového strediska na prvú tohtoročnú sánkovačku. Veď aká by to bola zima bez snehu, mrazu a dobrej sánkovačky plnej dobrodružstva a nezabudnuteľných zážitkov?
Už večer, keď deti zbadali, že vonku padá jedna snehová vločka za druhou a celé mesto pokrýva biela perina, nechcelo sa im ísť ani spať a neustále sa pýtali, či to bude na sánkovačku stačiť. Plné radosti a nadšenia sa nemohli dočkať, ako si vyskúšajú svoje sane, boby a klzáky, veď tak dlho čakali, kým sa perinbaba umúdri a konečne nám nasneží. Nakoniec sme sa však predsa len dočkali a deň s veľkým D prišiel. Vyzbrojení dobrou náladou, odhodlaní zdolať aj ten najväčší kopec a naobliekaní sme sa vybrali prežiť bezstarostný deň plný zábavy, dobrodružstva, pretekov a guľovačky. Naše sane, boby, klzáky dostali síce poriadne ,, zabrať “ a mráz nám vyštípal líčka do červena, no naša radosť bola obrovská.
V bielom snehu sa stratili všetky naše trápenia a starosti, veď na matku prírodu sme všetci krátki a to či už sme deti, alebo dospelí.

[widgetkit id=86]