Prvé farmárske trhy v Snine

Krídla túžby 2017
1. októbra 2017
Predseda Ú PSK MUDr. Peter Chudík navštívil sídlo CSS Zátišie v Snine
21. októbra 2017
Zobraziť všetko

Prvé farmárske trhy v Snine mali veľký úspech u všetkých vekových kategórii. Deti zaujali hlavne kone a dospelých potešila prezentácia jednotlivých produktov od našich domácich farmárov a v neposlednom rade aj od farmárov z blízkeho okolia, ktorí ju spojili s ochutnávkou svojich domácich výrobkov.

Tak si každý návštevník mohol porovnať kvalitu poctivého domáceho medu, syra, klobásy, slaniny a iných výrobkov s kvalitou tovaru zakúpeného v niektorom z obchodných reťazcov. Svoje miesto a uplatnenie si tu našiel aj stánok Strednej odbornej školy v Snine, ktorá ma za sebou už nejeden úspech, stánok Štátnych lesov SR, ktorých práca je tiež nie menej dôležitá a ďalšie…
Výnimočný bol aj náš stánok CSS Zátišie, ktorý má vždy čo ponúknuť – výrobky z dreva, vlny, látky, vosku, všetko vyrobené rukami našich prijímateľov v ergoterapeutických dielňach s láskou. Náš pán riaditeľ PaedDr. PhDr Ján Šrenkel privítal čestného hosťa pani ministerku pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ing. Gabrielu Matečnú, ktorú práca našich prijímateľov veľmi zaujala. Výnimočný deň, s výnimočnými ľuďmi…také boli prvé farmárske trhy.