Športový deň v CSS Zátišie

Klienti sociálnych služieb dostanú možnosť prejsť z veľkých neosobných centier do malých komunitných
21. mája 2017
S deťmi v Bachledovej doline
3. júna 2017
Zobraziť všetko

1. Jún sa oslavuje ako Medzinárodný deň detí, no naši prijímatelia sociálnej služby si tento deň pomenovali podľa seba ako „Medzinárodný deň dôchodcov.“

Krásne, slnečné počasie nám pomohlo k dobrej nálade, bol to deň plný radosti, súťaženia, hier a sladkostí. Pre prijímateľov boli pripravené rôzne súťaže ako: „ Prenášanie vody z vedra do vedra, Zjedz si ma!, Slepá cesta, Uhádni čo to je? a minifutbal. Do týchto súťaží sa zapojili všetci prijímatelia nášho zariadenia. S nadšením sa vrhli do súťažných disciplín, ktoré im pripravili ergoterapeuti a inštruktorky sociálnej rehabilitácie. V súťažiach si zmerali svoje sily, kondíciu, vytrvalosť, súdržnosť a vzájomne sa povzbudzovali k lepším výkonom.

V prestávkach sa posilnili pečenou klobáskou sladkosťami a ovocím, deň nám spríjemňovala príjemná hudba. Popoludní našich prijímateľov čakala cesta za hľadaním pokladu, na ktorej im pomáhali ukryté indície.
Víťazmi tohto dňa boli všetci lebo v súťažiach prekonali sami seba, tí najlepší boli odmenení medailou a sladkým prekvapením.

[widgetkit id=238]