Zlatistá jeseň v Tatrách

Radosť z úspechu
23. októbra 2012
AJ MY TO DOKÁŽEME…
5. novembra 2012
Zobraziť všetko

V dňoch od 28.10. 2012 do 31.10. 2012 sa Krízové stredisko v Snine – CSS Zátišie, zúčastnilo krásnej akcie „Zlatistá jeseň v Tatrách“.
Táto akcia bola veľkým prínosom nielen pre naše deti, ktoré si tam našli veľa nových kamarátov, ale aj pre nás, zamestnancov – navzájom sme si vymenili skúsenosti a dozvedeli sme sa veľa nových, užitočných informácií na prednáškach, ktoré sme tam spolu absolvovali.

Už v prvý večer na zoznamovacej diskotéke nadviazali naše deti nové priateľstvá s deťmi z iných krízových stredísk. Ani ostatné dni však neboli chudobné na zážitky, veľkým dobrodružstvom bol pre ne výstup na Rainerovu chatu, ktorý bol síce náročný, ale zároveň aj veľmi poučný – deti spoznávali prírodu, jej krásu, očaril ich zamrznutý vodopád.

Veľký úspech mal aj karneval, na ktorý si vlastnoručne a s veľkou radosťou zhotovili masky s pomocou našich zamestnancov. Každý deň vo Vysokých Tatrách bol jedinečný, plný prekvapení, súťaži a bohatého programu, ktorý sme spolu s ostatnými zamestnancami vytvorili pre naše deti, aby sme im tak spríjemnili tento pobyt.

[widgetkit id=57]