Týždeň s Mikulášom

Mikuláš, anjel a čert v Zátiší v Osadnom
5. decembra 2017
Šanca na život bez obmedzení
18. decembra 2017
Zobraziť všetko

Tak ako každý rok aj tento, deti z krízového strediska v Snine zažili neopakovateľné chvíle pri stretnutí s Mikulášom. A bolo ich veru neúrekom.

Šťastný úsmev detí vyčarovalo stretnutie s Mikulášom v kinosále Domu kultúry v Snine, kde v programe vystúpili žiaci Súkromnej základnej umeleckej školy. Ďalšie stretnutie sa konalo v reštaurácii Zlatý Bažant v Michalovciach, ktoré sa vďaka vedeniu spoločnosti Syráreň Bel Slovensko, a. s. premenilo na rozprávkové. Zavítal tam totiž Mikuláš, veselá skupinka zvierat a nechýbalo vystúpenie Sranda Banda show – komediálna „Family show“ zabávača Wolfiho.

K vynikajúcej atmosfére pri príležitosti „Mikuláša“ prispeli svojou prítomnosťou aj členky MO Únie žien Slovenska v Snine, pod vedením predsedníčky Márie Dunajovej a členky Únie žien Dlhé nad Cirochou, pod vedením predsedníčky Andrei Kováčovej, ktoré nás poctili svojou návštevou. Deti si pre ne pripravili mikulášske pásmo piesní a kolied.

Prišlo aj ďalšie prekvapenie – Balíček plný radosti – iba pre deti…od tímu Dm drogerie markt. A samozrejme ani tento rok nechýbali naši skvelí priatelia z Hypermarketu TESCO, Snina. Mikuláš, strašidelný čert a láskavý anjel darovali kúsok svojho času i vrece plné sladkostí pre naše deti a prijímateľov.

Milí naši priatelia, ďakujeme…