Vianoce s deťmi…tie najkrajšie a najtrblietavejšie

Kyäni – POMOCNÉ RUKY
20. decembra 2015
Benefičný koncert iba pre nás…ĎAKUJEME Rusinija
26. decembra 2015
Zobraziť všetko

Vyčarovanie nádhernej vianočnej atmosféry v Krízovom stredisku v Snine, kedy cítime a uvedomujeme si prítomnosť lásky, čo dokáže prekonať akékoľvek prekážky. Ale aj momentu, keď sa môžeme v neopakovateľnej atmosfére stretnúť so svojimi deťmi pri jednom stole i nádielke darčekov od Ježiška. Pretože, keď môže byť rodina spolu, to je hodnota, akú nemá nijaký iný deň, ale ten Štedrý áno. A my tou náhradnou rodinou pre naše deti sme. Snažili sme sa darovať kúsok času a neopakovateľných chvíľ našim deťom, ktorí sú nepriazňou osudu odlúčení od svojich najbližších. Štedrá večera s tradíciami a zvykmi Vianoc, spoločná modlitba, prosba za zdravie, rodinu…, zapálené sviečky, rozsvietený stromček s darčekmi. Taký bol náš vianočný čas.
Vianočné koledy sa zakrádajú do našich sŕdc a vytvárajú sviatočnú atmosféru. Všetci si v kútiku duše prajeme, aby tieto sviatky trvali večne…
Najkrajšie, najsladšie, najtrblietavejšie, naj…jednoducho VIANOCE, aké majú byť prežili deti z krízového strediska i VĎAKA VÁM milí priatelia – Nadácia Orange, Kyäni – Pomocné ruky a Syráreň Bel, a.s. Slovensko, Michalovce. ĎAKUJEME.

[widgetkit id=160]