Vianoce v Zátiší

Mikuláš s prekvapením zo Syrárne Bel
8. decembra 2013
Novoročný oslávenec v krízovom stredisku
31. decembra 2013
Zobraziť všetko

Keď povieme to čarokrásne slovo Vianoce, snáď každému z nás sa pred očami objaví ozdobený vianočný stromček, krásne prestretý vianočný stôl s tradičnými jedlami a inými dobrotami a samozrejme darčeky, ktoré potešia nielen tých najmenších, ale všetkých členov rodiny.
Predzvesťou blížiacich sa vianočných sviatkov bol svätý Mikuláš, ktorý obdarováva ľudí rôznymi drobnosťami, najčastejšie sladkosťami a ovocím.
Na svätého Mikuláša navštívila CSS Zátišie spevácko – tanečná skupina Senioranka pod vedením Anny Jakubcovej, ktorá pôsobí pri Mestskej organizácii Jednota dôchodcov Slovenska v Snine. Členovia skupiny nás potešili nielen darčekmi pre prijímateľov, ale aj kultúrnym vystúpením a koledami.
Pred Vianocami na nás nezabudli ani študenti a zamestnanci Strednej odbornej školy v Snine, ktorí našich prijímateľov obdarovali hračkami a sladkými koláčikmi vlastnej výroby.
Štedrý deň v Zátiší sme prežili ako jedna veľká rodina, ktorá sa stretla za bohato prestretým stolom. Nechýbali oblátky s medom, bobaľky s makom, správne kyslá kapustnica, ani ryba so zemiakovým šalátom. Slávnostne sme si pripili detským šampanským.
Vďaka všetkým zamestnancov CSS s dobrým srdcom sa nám podarilo vytvoriť v Zátiší krásnu vianočnú atmosféru, v ktorej sú si ľudia bližší, vedia sa tešiť z maličkostí a prežívajú to veľké šťastie z narodenia Božieho syna.
Ďakujeme všetkým, ktorí na nás nezabudli a poslali vianočné pozdravy, ďakujeme Senioranke a vedeniu SOŠ v Snine, že nás každoročne poctia svojou návštevou a spríjemnia nám predvianočný čas svojou prítomnosťou, vystúpením a darmi.
Prajeme všetkým našim priateľom, blízkym a priaznivcom úspešný a šťastný rok 2014.

[widgetkit id=77]