Z lásky…

Ples „PRIATELOV“ v Rehabilitačnom stredisku
30. januára 2014
Voľný čas v prírode
7. apríla 2014
Zobraziť všetko

Aká je láska? Čo v sebe skrýva? Čo dáva a čo dokáže vziať? Koľko má podôb a ktorá je tá najkrajšia? Najkrajšia je láska ku konkrétnemu človeku, avšak najťažšie je toho človeka nájsť… A my sme ho našli. Našli sme ich hneď niekoľko. S myšlienkou zorganizovať benefičný valentínsky koncert prišli študenti Strednej priemyselnej školy v Snine, členovia študentskej spoločnosti Make&Sell.
Počas valentínskeho dňa venovali svoj čas a kúsok srdca tým, ktorí sú odlúčení od svojich rodičov, tým, ktorí dennodenne potrebujú pomoc a lásku zamestnancov CSS Zátišie.
Marek Kima, jeden z obyvateľov Domova sociálnych služieb CSS Zátišie, svojím neopakovateľným prednesom básne Milana Rúfusa A napokon láska navodil úžasnú atmosféru v sále. Do pestrej plejády programu, v ktorom sa postupne predstavili mažoretky Maršálky, študenti základnej umeleckej školy, folklórny súbor Šiňava a ďalšie tanečné a hudobné formácie, prispeli aj deti z krízového strediska tanečným číslom v štýle streetdance.
Najväčší úspech a spontánnu radosť z vystúpenia však mali naši prijímatelia sociálnej služby, ktorí stvárnením modernej rozprávky o Červenej čiapočke dokázali nielen pobaviť oko, ale aj pohladiť dušu každého diváka.
Chceme vyjadriť úprimné poďakovanie organizátorom tejto úžasnej spoločnej akcie za to, že nám venovali svoj čas a pomohli tak lásku rozmeniť na drobné ….ĎAKUJEME!

[widgetkit id=87]