SABROSA zo SuperStars v CSS Zátišie Osadné

S deťmi na biokúpalisku
2. augusta 2016
Letné aktivity prijímateľov CSS Zátišie v Osadnom
30. augusta 2016
Zobraziť všetko

Dňa 09.08.2016 k nám do CSS Zátišie zavítali dievčatá „ Sabrosa“ zo SuperStars spolu so svojimi kamarátmi z duchovného tábora, ktorý sprevádzal rímskokatolícky kaplán M. Pančišin, rodák zo Sniny a pôsobiaci v Raslaviciach pri Bardejove.

V úvode stretnutia s našimi prijímateľmi predstavil dievčatá zo Sabrosy a mladých ľudí, ktorí tiež prežívajú rôzne utrpenia vo svojom živote so slovami: „Vieme, že byť dobrý sa dnes nie vždy nosí lebo to neprináša automaticky hmotný profit do života. Dobro však rozhoduje o jeho vyššej hodnote.“
Dievčatá zaspievali zmes známych ľudoviek, rómskych a náboženských piesní. Prijímatelia zariadenia sa zapojili do spevu hneď pri prvej piesni a spolu vytvorili dobrú náladu, peknú a súdržnú atmosféru kde nechýbali objatia a radostné úsmevy našich prijímateľov.
Kaplán Marek s mládežou nezabudol ani na prijímateľov pripútaných na lôžko a zaspievali im ľudové a duchovné piesne za doprovodu gitary kde títo prijímatelia zabudli na svoje trápenie a odmenili ich veľkým úsmevom a potleskom. Na záver sme sa spoločne pomodlili a dostali požehnanie od sympatického mladého kaplána Mareka.

[widgetkit id=201]