Veľká noc 2021

Aj v Zátiší chránime prírodu
26. marca 2021
Narodeninová oslava
21. apríla 2021
Zobraziť všetko

Aj tento rok bola Veľká noc poznačená núdzovým stavom a prísnymi pandemickými opatreniami, no vďaka zaočkovaniu prijímateľov  a  zamestnancov proti Covid-19 sme sa mohli spoločne stretnúť s prijímateľmi z DSS Osadné pri sviatočnom stole, kde nechýbali žiadne tradičné veľkonočné jedlá ako paska, hrudka, či zemiakový šalát.

Na Veľkonočnú nedeľu, ktorá tento rok pripadla na 04.04.2021, pán riaditeľ s pozdravom ,,Christos Voskrese“ zvestoval, že ,,Kristus vstal z mŕtvych“ a symbolicky posvätil veľkonočné pokrmy.

Táto chvíľa bola o to vzácnejšia, že bola reálna, v prítomnosti prijímateľov, pána riaditeľa a ostatných zamestnancov. Boli sme všetci spolu vnímajúc jeden druhého. Veľkonočná atmosféra bola dotvorená sviatočnou výzdobou, dobrou náladou a radosťou prijímateľov.

Rovnako oslávili Veľkú noc aj prijímatelia zo ZPB Osadné a ZPB Snina. Aj napriek tomu, že tieto sviatky boli iné, než na aké sme zvyknutí z minulých rokov, spríjemnili sme si ich peknými prianiami, maľovanými vajíčkami a veľkonočnými dobrotami. Najdôležitejšie je, že sme Veľkú noc prežili spoločne a v zdraví.