Vianoce v CSS Zátišie

Mikuláš obdaroval prijímateľov v CSS Zátišie
5. decembra 2012
Novoročná diskotéka prijímateľov v CSS Zátišie
13. januára 2013
Zobraziť všetko

Jedinečná atmosféra najkrajšieho sviatku roka vie každého chytiť priamo za srdce. Možno je to rekapitulovaním končiaceho sa obdobia a možno len tým dobrom, ktoré sa vznáša vo vzduchu, no snažíme sa byť voči ostatným nápomocnejší a chápavejší.

Tým najkrajším darčekom pre ľudí s ťažkým zdravotným postihnutím z domova sociálnych služieb, zariadenia podporovaného bývania a detí z krízového strediska, ktorí žijú v zariadeniach sociálnych služieb je určite to, že si na nich spomenie ich najbližšia rodina a zoberie si ich aspoň na pár dní domov. Nie všetci, ale majú takéto šťastie, a preto pre tých čo zostanú sa zamestnanci snažia vykúzliť čaro Vianoc práve tu a teraz.

Nezabudnuteľný zážitok zo svojich prvých Vianoc malo aj šesť prijímateľov v Zariadení podporovaného bývania v CSS Zátišie. To, že si pod stromčekom našli svoje vytúžené darčeky nás presvedčili svojou spokojnosťou a pocitom šťastia. Deťom z krízového strediska, ktorí sa ocitli bez svojich najbližších v čase Vianoc pripravili zamestnanci nezabudnuteľné a láskou pretkané sviatky pokoja a radosti.

[widgetkit id=43]